Ahşap Çatı Merdiveni

AHŞAP ÇATI MERDİVENİ
Ahşap Çatı Merdiveni ; Çatı arasına ve dublex daireleriniz de bir üst kata çıkacak çok çeşit çatı çıkış merdivenleri vardır. Bu sayfamızda sizlere 3 katlamalı çatı çıkış merdiveni ve 4 katlamalı çatı çıkış merdivenlerini tanıtmak istiyoruz. Montajı takip ederek katlanıp tavana kaldırılabilen merdiven yerden kazanç sağlar. Çatı merdiveni ahşaptan üretilir ve üç , dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Bu çatı merdivenleri tavana gömülü olur, çatı merdiveni kapakları genellikle tavan renginde ( beyaz ) çatı katına çıkmak için kullanılan ahşap çatı merdiveni modelleridir. Aşağı açılan bir kapağa sahip, kapağı açtığınız da aşağıya doğru katlanarak açılan mekanizmaya sahip çatı merdiveni modelidir.
Ahşap Çatı MerdiveniAhşap Çatı Merdiveni
3 Katlamalı Ahşap Çatı Merdiveni
Üç Katlamalı Ahşap Çatı Çıkış Merdivenleri ; Tasarımı kullanışlı ve pratik olan Ahşap Çatı Merdivenlerinin 3 parçalı katlanır ahşap merdiveni bulunmaktadır. Ürün 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap katlanır çatı merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Ev, işyeri gibi her türlü mekanlarınız da alan kazanabilirsiniz.
3 Katmanlı Ahşap Çatı Merdiveni3 Katmanlı Ahşap Çatı Merdiveni
4 Katlamalı Ahşap Çatı Merdiveni
Dört Katlamalı Ahşap Çatı Çıkış Merdivenleri ; Tasarımı kullanışlı ve pratik olan Ahşap Çatı Merdivenlerinin 4 parçalı katlanır ahşap merdiveni bulunmaktadır. Ürün 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ahşap katlanır çatı merdiven kullanılmadığı zaman katlanır yapısı ve yay sistemi ile kapatıldığında mekanda merdivene ait hiçbir unsur gözükmemektedir. Ev, işyeri gibi her türlü mekanlarınız da alan kazanabilirsiniz.
4 Katmanlı Ahşap Çatı Merdiveni

Ürün Hakkında Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen arayın.

0216 592 18 84