Fakro Ahşap Çatı Merdiveni

Fakro LWK ahşap konfort çatı çıkış merdivenini polanya ürünüdür. Kasası ve basamak bölümleri İskandinav çamından üretimiş olup çift kompenatlı yani çift cilalıdır. Basamak bölümleri eprenyalı birbirlerine geçme masiftir. Bu nedenle kolaylıkla çatlama ve dağılma önlenmiştir. Merdiven basamak üstleri üzerine ayağınızı basıp çıktığınızda veya indiğinizde kaymayı ve kayganlığı önlemek için siensi makinesinde çizilmiş tırtıklanmıştır. Fakro çatı merdivenimizin bitiş noktası yani parkeye, fayansa, mermere, laminata vs oturduğu bastığı yerde yumuşak pilastik kauçuktan üretilmiş papuç yani çizilmeyi önleyici koruması vardır. Fakro çatı merdivenimizin bütün makanizmaları çelikten üretilmiştir. Özellikle yay bölgesi sert suyu bol verilmiş çelikten imal edilmiştir. Bu sebepten dolayı uzun ömürlü olur ve yay açma yapmaz ve mekanizma rahat çalışır. Aynı zamanda merdivenin kapağa bağlı olduğu bölgedeki birleştirme mekanizmasına yiv açılmıştır. Bu sebepten dolayı merdiven yerine göre uzun geldiğinde yukarıya ve aşağıya doğru 6 cm oynatma mesafesi bulunuyor. Fakro çatı merdivenimizin 16 lık borudan imal edilmiş daha sonrasında statik boya ile boyanmış merdivene montajlanmış tutma kolu bulunmaktadır ve rengi kırmızıdır. 
Fakro Ahşap Katlanır Çatı Merdiveni
Fakro çatı merdivenimizin kapak çevreside İskandinav çamından üretilmiş olup içerisinde ses yalıtım malzemesi bulunmaktadır. Kapak ön ve arka yüzü 3mm MDF lam ile preste sıkıştırılmıştır. Kapak kalınlıği 4 cm dir. Çatı merdivenimizin makaslarıda çeliktir ve görevi kapak açıldığı zaman sabit olarak bir noktada durmasıdır. Fakro çatı merdivenimizin kapandığında kilitlenmesi için son derece kaliteli kilidi bulunmaktadır. Kapak kapandığında kilitlemek için uzatma çubuğu bulunmaktadır. Uzatma cubuğuda çeliktir ve galvanizdir. Kapak kilidini uzatma çubuğunu kullanarak kilitleyerek sonlandırıyoruz. 
 Fakro Ahşap Katlanır Çatı Çıkış Merdivenleri
Fakro ahşap çatı merdivenimizin basamak rıht yüksekliği 25 cm dir. Basamak genişliği 8 cm dir. Genişliği ise 34 cm dir. Kasa ölçüleri 1 cm küçülktür. Çatı merdivenimizin şemalarımızda göründüğü gibi her ölçüye göre açılma mesafesi bulunmaktadır. Fakro LWK ahşap konfort serisi merdivenimizin 4 katlanı ve 3 katlanır çeşitleri vardır. Dört katlanır merdivenlerimiz 60×100, 70×100, 60×94, 70×94 ölçülerinde bulunur. Her biri 150 kg yük taşıma potensiyeline sahiptir. Dört katlanır merdivenlerimizde yine çelikten click sistemi vardır. Click sistemi güvenli bir kullanım için imal edilmiştir. Son derece rahat kullanımı vardır. Merdiven elinizde iken kendiliğinden açılmasın diye bu şekilde click sistemi tasarlanmıştır. 2015’in en dayanıklı ve sağlam merdiveni Fakro çatı merdivenleridir. Piyasadaki çin malı merdivenleri ile karşılaştırmayın lütfen. Ahşap merdiven parçaları: Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm). Özellikler: Hızlı Sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar. 3,6 cm kalınlığında bej yalıtılmış kapı Basamaklar Kaygan değildir. Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur Herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir.
Fakro Ahşap Merdiven
Fakro Ahşap Katlanır Merdiven
Fakro Ahşap Katlanır Çatı Çıkış Merdivenleri Teknik Ölçüler :
Fakro Ahşap Katlanır Çatı Çıkış Merdiveni Teknik Ölçüler
Fakro Ahşap Katlanır Çatı Merdiveni Uygulama Resimleri :
Fakro Ahşap Katlanır Merdiven Uygulama
Fakro Ahşap Katlanır Merdiven Modeli

Ürün Hakkında Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen arayın.

0216 592 18 84