Fakro Metal Çatı Merdiveni

Fakro Lmk Eko Metal Çatı Merdivenleri ; LMK metal modeli farklı çatı merdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Avrupa’da ( Almanya ve Polonya ) ithal ettiğimiz birinci kalite ürün niteliğinde olan tavan arası çatı merdivenleri son teknoloji ürün ve uygulamalarımız arasındadır. Fakro lmk metal çatı merdivenleri, Profesyonel metal Katlanır çatı çıkış merdivenidir.Metal Katlanır Çatı Merdiveni ; Lmk Çatı Merdiveni En Üstün Kalite ‘de Katlama Sistemi, 3 parça Katlanabilir Özelliğine Sahip’dir. Müşterilerimizin İsteklerine Hitap Eden Fakro, Her zaman Yenilikçi Fikirlere Açıktır. Lmk Merdiven Isı Yalıtımı ; Kenarları ve her iki tarafı izoleli, a-değeri sınıf 4’e uygun sandwich kapak ile standart olarak üretilmektedir. Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm). Lmk Kasa Yapısı; Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm). Lmk Donanım Özeliği ; Korkuluk merdivenin üst sağ tarafına yerleştirilmiştir. Açma çubuğu. Kolay montajlı beyaz kenar pervazları. Merdiven ayaklarında koruma plastikleri. 6 adet mesafe ayarlama vidalı montaj kiti. Montaj, kullanım ve bakım talimatnameleri mevcuttur.
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni
Metal çatı merdivenleri, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Güvenlik küpeşte merdiven parantez bağlı ve önemli kaza kullanıcının risk azalacak şekilde merdivenin kullanım kolaylığı sağlar. Fakro metal çatı merdivenlerimiz en yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi ve oda yüksekliği çatı merdiven uzunluğu düzenlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir konfort metal çatı merdivenidir.
Fakro Metal Katlanır Çatı Çıkış Merdivenleri Katalog

Fakro Metal Çatı Merdiven Ebatları ;

Tavan arasındaki ölçü ( Kapağın monte edileceği boşluk )

60cm x 120cm

70cm x 120cm

60cm x 130cm

70cm x 130cm

70cm x 140cm

Sadece 4 kolay hareketle sizi yormadan açılan katlanabilir tavan arası çatı çıkış merdivenleri ile size pratik ve zahmetsiz kullanım imkanı sunuyoruz.
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni Ölçüleri
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni Uygulama Resimleri ; 
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni

Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni Fiyatları
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni Uygulama
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni Modelleri
Fakro Metal Katlanır Çatı Merdiveni Kapak

Ürün Hakkında Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen arayın.

0216 592 18 84