Portatif Çatı Merdiveni

Portatif Çatı Merdiveni
Portatif çatı merdivenleri ; çatı katına kolay çıkabilmek için kullanılan tavana gömülü, aşağıya açılan bir kapağa sahip, kapağı açınca kendi mekanızmaları sayesinde aşağı açılarak inen çatı merdiveni modelleri. Portatif çatı merdivenlerinin hemen hemen tamamı metal yada ahşap malzemeden üretilir.
Portatif Çatı Merdiveni
Alternatif olarak bir çok ahşap, metal, teleskopik çatı merdivenleri ürünleri üretilmektedir. Çatı merdivenlerinin tamamı metal yada ahşap malzemeden imal edilmiştir. Bunlar genellikle çatı katına çıkmak için kullanılan tavana gömülü, aşağıya açılan bir kapağa sahip, ve kapağı açınca bir kızak mekanizması ile aşağı açılarak inen merdivenlerdir.
Portatif Çatı Merdiveni
Portatif çatı merdivenlerinin bir diğer modeli ise teleskopik çatı merdiveni. Teleskopik çatı merdiveni ile alanlarınıza alan katabilirsiniz.Ev, işyeri, kafeterya gibi tüm mekanlarınıza teleskopik geçmeli çatı merdiveni kullanarak tavanınıza gömerek mekanlarınızı genişletebilir, hayatınızı kolaylaştırırsınız.  Teleskopik çatı merdivenleri İngiltere’de üretilmektedir. Tüm teleskopik çatı merdivenleri 2 yıl garantilidir.
Portatif Çatı Merdiveni

Ürün Hakkında Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen arayın.

0216 592 18 84