Standart Fakro Çatı Pencereleri

Standart Fakro Çatı Pencereleri ; Fakro standart çatı penceresi ile gökyüzünü rahat bir şekilde görmenize yardımcı olur. Çatı katlarında tavanların artık aydınlatma sistemleri olarak kullanılmaktadır. Çatı Kuşluklarına artık gerek kalmadan iç ve dış görünümde modern bir yapıya sahiptir.
Standart fakro çatı penceresi tek açılım tanıtım görseli;
Standart Fakro Çatı Pencereleri
Fakro Pivot Çatı Pencere Seçenekleri;
> Fakro FTS-V Çatı Penceresi
> Fakro FTZ-V Çatı Penceresi
> Fakro FTP-W Çatı Penceresi
> Fakro Elektro Çatı Penceresi

Standart Fakro Çatı Penceresine ; Tüm yan elektro ürünleri entegre edilebilir. Elektrikli kontrol sistemi entegre edilebiliriz. Geniş aksesuar seçeneği standart fakro çatı penceresi renk seçenekleri açık meşe ve beyazdır.
Standart Fakro Çatı Pencereleri
Standart Fakro Çatı Pencereleri

Standart Fakro Çatı Penceresi; Dış Görüşünü ve Yalıtım Etekliği

FTS-V Z1 Serisi; Menteşelerin pencere yüksekliğinin ortasına konumlandırdığı çok iyi donatılmış bir pivot pencere versiyonu. Pencere kanadının altına konumlandırılmış kol sayesinde kolay kulanım ve iki konumda güvenli açılma. Pencere ahşap görünümlü olup ahşap üzeri ekolojik vernik ile kaplanarak ahşabın sıcaklığını daha iyi vurgulamak ve ahşabın bulunduğu ortamlarda daha uzun yıllar kullanılmasını sağlamak için ahşaba direnç kazandırmaktadır.

FTS-V Z1 V10 ventilasyon sistemi odaya optimum miktarda hava sağlamaktadır. V10 hava girişi tavan arasında sağlıklı bir mikro iklim sağlar ve enerji tasarrufu yapar. Fakro Çatı Pencereleri, pencere kanadının 180 derece dönebilmesi ve sabitleme mandalı ile sabitlenebilmesi sayesinde, pencere kanadının temizliğini son derece kolay ve güvenli hale getirmektedir. Çeşitli cam ünitesi tipleride mevcuttur.
Standart Fakro Çatı Pencereleri
Fakro standart çatı penceresi güvenlik sistemleri mükemmel güvenlik aksesuarları, perde, jaluzi, gölgelik şeçenekleri, güneş tüneli ve çatı çıkış kapakları ile fakro çatı arasında tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Kişiye özel güvenlik sistemleri uygulanır. Mesale demir korkuluk özel üretimdir.

Ürün Hakkında Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen arayın.

0216 592 18 84