Tavan Arası Merdiven

Eko Metal Katlanır Çatı Merdiveni
Çatı merdivenlerimiz, klasik çatı merdivenlerinin aksine hem çok şık olup hem de az yer kaplamasıyla çatı arasında size yer kazandırır. Küçük bir çatı boşluğuna kolay monte edilebilir. Çatı merdivenleri modelleri hayatınızı kolaylaştırmaya hazırdır. LMK modeli çatı merdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Güvenlik küpeşte, merdivene parantez bağlıdır ve önemli kazaları önler.
Tavan Arası Çatı Merdiveni
Tavan Arası Çatı Merdiveni
Çatı Merdivenlerimiz’de Firmamız tarafından uygulanan ve ürün satışı yapılan merdivenlerin hepsinde 5 Yıl uygulama 5 Yıl Ürün Garantisi vardır. Eko Metal Tavan Arası Katlanır Çatı merdivenleri Sadece 4 kolay hareketle sizi yormadan açılan katlanabilir tavan arası çatı çıkış merdivenleri ile size pratik ve zahmetsiz kullanım imkanı sunuyoruz.
Tavan Arası Çatı Merdiveni
Lüx Metal Katlanır Çatı Merdiveni
Çatı merdivenlerimiz klasik çatı merdivenlerinin aksine hem çok şık olup hem de az yer kaplamasıyla çatı arasında size yer kazandırır. Küçük bir çatı kapağına kolay monte edilebilir. Çatı merdivenleri modelleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya hazırdır. LML Çatı Merdiveni kullanımda en yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi ve oda yüksekliği çatı merdiven uzunluğu düzenlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir konfort metal çatı merdivenidir. Fakro Lml Lux Portatif Çatı Çıkış Merdiveni, Profesyonel Metal Katlanır Çatı Çıkış Merdiveni’dir.Teleskopik Korkuluğu ile Sizlere Daha Rahat Çıkış Yapmanızı Sağlar. Perde Betonlar İçin 35 cm Genişliğinde Kasaya Sahip ve Rahat İnilebilsin Diye Kasaya Ek Olarak Basamak İlave edilmiştir.
Tavan Arası Çatı Merdiveni
Tavan Arası Çatı Merdiveni
Fakro LmL Lux portatif metal çatı çıkış merdiveni, profesyonel metal katlanır çatı çıkış merdiveni’dir. Teleskopik korkuluğu ile sizlere daha rahat çıkış yapmanızı sağlar. Perde betonlar için 35 cm genişliğinde kasaya sahip ve rahat inilebilsin diye kasaya ek olarak basamak ilave edilmiştir. Standart çatı merdivenlerinin Basamaklarından ( 50mm ) daha Geniştir. Önemli Not: Ölçü alırken, zemin’den tavan yüksekliği ( avize asılan yer ) dikey bir şekil’de alınması gerekiyor. (240cm ile 280cm ölçülerinizde) 2.80cm yüksekliğinde metal katlanır çatı merdivenleri almanız gerekiyor, (2.85cm ile 3.05 cm ölçülerinizde ise) 3.05 cm yüksekliğine sahip metal çatı merdiven modellerimiz’den almanız gerekiyor. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri Tavan daki boşluk ölçülerini ( en x boy ) ölçerek aşağıdaki ölçülerimize uyan en yakın ölçü’yü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. ( Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.

Tavan Arası Çatı Merdiveni
Tavan Arası Çatı Merdiveni

Ürün Hakkında Detaylı bilgi ve sipariş için lütfen arayın.

0216 592 18 84